Nabídky práce: Dalešice a okolí
Nejnovější nabídky práce
CNC operátor/brusič - 2 směny #3052
Reaguj IHNED
5 týdnů dovolené
CNC soustružník, bez nočních (až 45.000 Kč)
1 směna
Malý kolektiv
13. plat
Hlavní stavbyvedoucí / Projektový manažer – pozemní stavby
Služební auto
5 týdnů dovolené
13. plat
Servisní technik slaboproudu | Samostatnost & Služební auto
Služební auto
Vzdělávací kurzy
5 týdnů dovolené
Bezpečnostní specialista pro web i mobil
Mimořádná nabídka
5 týdnů dovolené
Home Office
Operátor CNC stroje, 5 týdnů dovolené (až 44.000 Kč)
Malý kolektiv
Junior
13. plat
MISTR VÝROBY – elektro, zámečnická dílna a ranní směna!
1 směna
Mimořádná nabídka
Nenašli jste, co jste hledali ?
Mějte všechny nové pracovní nabídky ve vašem emailu.
Seřizovač CNC - náborový příspěvek 50.000 Kč
Náborový bonus
Reaguj IHNED
5 týdnů dovolené
CNC Frézař - 5 týdnů dovolené, bonusy, prémie
Reaguj IHNED
5 týdnů dovolené
Brusič na kulato - volné víkendy, bonusy, prémie!
Reaguj IHNED
5 týdnů dovolené
Daňový poradce / senior účetní
Malý kolektiv
Občerstvení na pracovišti
Blizko MHD
CNC Soustružník - 5 týdnů dovolené, bonusy, prémie
Reaguj IHNED
5 týdnů dovolené
Projektant ve strojírenství - unikátní projekty!
1 směna
Pružná pracovní doba
5 týdnů dovolené
Operátor výroby - 5 týdnů dovolené, odměny
Reaguj IHNED
5 týdnů dovolené
Vhodné i pro ženy
Přípravář lepení - 5 týdnů dovolené, bonusy
Vzdělávací kurzy
5 týdnů dovolené
Operátor výroby - 5 týdnů dovolené, prémie
Projektant s praxí
Pružná pracovní doba
Občerstvení na pracovišti
Top management
Projektový manažer pozemních staveb
Pružná pracovní doba
Občerstvení na pracovišti
Top management
Hlavní inženýr projektu
Pružná pracovní doba
Občerstvení na pracovišti
Top management
Nenašli jste, co jste hledali ?
Mějte všechny nové pracovní nabídky ve vašem emailu.
Servisní technik – rozvaděče, telematika a meteo
Pružná pracovní doba
Služební telefon
5 týdnů dovolené
Elektroinženýr | Pohony & Měniče
Mimořádná nabídka
Vzdělávací kurzy
5 týdnů dovolené