Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Prima kariera, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ: 17184525 a společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Náš blog

Přečtěte si zajímavé články ze světa nabídek práce

Kdy je načase změnit zaměstnání

Kdy opustit staré známé místo a vydat se vstříc novým výzvám? Přečtěte si, jaké jsou nejčastější důvody, které vedou lidi ke změně zaměstnání. Dozvíte se, jaké otázky je potřeba si klást, když cítíte, že v současné práci nejste spokojení

Který typ profesní osobnosti jste vy?

Víte, pro které zaměstnání má vaše osobnost největší předpoklady? Připravili jsme si pro vás shrnutí šesti profesních typů dle psychologické metody RIASEC.

Najdete se v některém z nich?

Jak najít skvělou práci rychle

Důvodů k tomu začít hledat novou práci je mnoho. Nezapomínejte, že na změnu k lepšímu nikdy není pozdě! Nepromarněte své produktivní roky tam, kde vás to nebaví a kde vás nedokáží ocenit. Najděte s námi skvělou novou práci snadno a rychle.

Rady, jak se připravit na pohovor

Chystáte se na pracovní pohovor? Přemýšlíte, jak se připravit, čeho se vyvarovat a na co nezapomenout? Mějte na paměti sílu prvního dojmu. Pouze 7 vteřin stačí na to, aby si personalista řekl: Líbí se mi / nelíbí se mi.

Jak napsat motivační dopis?

Při oslovení společnosti doporučujeme přiložit k zasílanému životopisu i průvodní dopis. Cílem průvodního neboli také motivačního dopisu je sdělit, čím Vás dané místo zaujalo, a jaké máte předpoklady se o místo ucházet.

* povinné pole